Porównaj (0 / 0)

Technologia dopracowana by pracować na Twoją korzyść

THOMAS jest marką wyspecjalizowaną, skupioną na odkurzaczach wodnych i produktach do solidnego czyszczenia. W praktyce oznacza to, że nasi inżynierowie wciąż nieustannie je rozwijają, wprowadzając w urządzeniach własne, unikalne i zastrzeżone rozwiązania.
Wszystkie odkurzacze wodne THOMAS zostały w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Niemczech. Cechuje je solidne wykonanie i trwałość. Jesteśmy pewni jakości swoich produktów, dlatego dajemy możliwość bezpłatnego przedłużenia gwarancji o 6 lub w nawet o 12 miesięcy przypadku wybranych modeli! Tak, zupełnie za darmo!

Technologię czyszczenia wodą opanowaliśmy niemalże do perfekcji. SOLID CLEANING BY WATER IS IN OUR DNA – solidne czyszczenie z użyciem wody mamy w genach.
Zdajemy sobie sprawę, że czysty dom, to nie tylko zdrowy dom, ale też miejsce wypoczynku. Wierzymy, że nasze nowoczesne i autorskie rozwiązania oparte na tym co w naturze najlepsze mogą być wysoce skuteczne, a sprzątanie może być lekkie, łatwe i przyjemne, dzięki czemu łatwiej będzie znaleźć czas na relaks w gronie tych, których kochasz.

Odkurzacze do zadań specjalnych

Zobacz ofertę

Nasze produkty w zasięgu ręki

Znajdź najbliższy sklep stacjonarny

produkty THOMAS możesz kupić online w sieci sprzedaży naszych partnerów:

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami