Porównaj (0 / 0)

Informacje o autoryzowanym serwisie

Wybierając odkurzacze THOMAS, oprócz samego produktu, Klient otrzymuje również dodatkowe wsparcie w przypadku wystąpienia ewentualnych problemów. THOMAS prowadzi specjalny serwis gwarancyjny "door to door" dla użytkowników odkurzaczy w Polsce. Obejmuje on wszystkie urządzenia THOMAS na gwarancji. W przypadku awarii odkurzacza lub jego części, Klienci nie muszą dostarczać urządzenia do miejsca zakupu, aby zgłosić reklamację. Wystarczy wejść na stronę www.serwisthomas.pl aby za pośrednictwem maila zgłosić problem bezpośrednio do serwisu.

Autoryzowany serwis kontaktuje się z Klientem, uzgadniając wszelkie szczegóły. W przypadku, gdy urządzenie będzie wymagało naprawy, serwis odbierze odkurzacz z miejsca wskazanego przez Klienta oraz odeśle z powrotem po naprawie. Usługa ta obejmuje wszystkie urządzenia THOMAS sprzedane przez polskich Partnerów firmy, które są objęte gwarancją producenta. Serwis odkurzaczy THOMAS to wygodny i szybki sposób na zgłoszenie reklamacji.

APRA Serwis oferuje nie tylko usługi serwisowe ale również aprzedaż części  i dodatkowych akcesoriów do odkurzaczy THOMAS.

Autoryzowany
serwis:

APRA SERWIS Sp. z o.o.
ul. Łukowska 2B lok. 17
04-113 Warszawa

e-mailserwisthomas@apraserwis.pl
Tel. 22 886 56 00
Tel. 22 644 56 78
Tel. 604 133 055

www.serwisthomas.pl

Bezpłatne przedłużenie gwarancji

Witamy w rodzinie użytkowników odkurzaczy marki THOMAS. Jest nam niezmiernie miło, że wybraliście właśnie nasz odkurzacz. Mamy nadzieję, że sprzęt spełni wasze oczekiwania i będzie służył przez lata. Jesteśmy pewni najwyższej jakości i niezawodności naszych odkurzaczy, dlatego dajemy wam drodzy klienci możliwość bezpłatnego przedłużenia gwarancji.

Przedłuż
gwarancję

Kupiłeś nasz odkurzacz? Chcesz zupełnie za darmo przedłużyć gwarancję o kolejne 6 lub 12 miesięcy (w zależności od modelu)? Aby otrzymać przedłużenie gwarancji wystarczy zarejestrować urządzenie na stronie www.thomas-register.net.

Do rejestracji konieczne są: numer seryjny urzadzenia oraz dowód zakupu.