Porównaj (0 / 0)

Ponad 100 lat tradycji i doświadczenia
wspierane stale rozwijającą się technologią

Lojalność wobec tradycji, ale wciąż w perspektywie patrzenia w przyszłość

Na początku ubiegłego wieku Robert Thomas założył w zachodnich Niemczech rodzinną firmę, która pierwotnie produkowała narzędzia i sprzęt gospodarstwa domowego. Od samego początku ważne były trzy podstawowe zasady jakimi kierowano się tworząc wszystkie produkty: jakość, niezawodność i bezpieczeństwo.

Dzięki nim firma stała się symbolem najwyższej jakości i zyskała światową sławę.

Dziś THOMAS jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji odkurzaczy z filtrem wodnym, odkurzaczy piorących oraz odkurzaczy hybrydowych łączących w jednym urządzeniu filtrację wodną i cyklonową.

Mimo szerokiej skali działania i dystrybucji do wielu krajów nie tylko europejskich, firmie wciąż przyświecają te same wartości co na samym początku.

Inżynierowie firmy THOMAS opracowują i udoskonalają innowacyjne technologie ułatwiające utrzymanie czystości w domu, a pracownicy montują ultranowoczesne urządzenia z niemiecką pedanterią we własnej fabryce zlokalizowanej w Neunkirchen (Nadrenia Północna-Westfalia) zwracając uwagę na wieloetapową kontrolę jakości.

4 pokolenia z wizją

Zaczęło się od fascynacji amerykańskimi urządzeniami czyszczącymi – odkurzaczami, które potrafią odkurzać nie tylko tradycyjnie – „na sucho”, ale i na mokro, z użyciem wody.

Sam pomysł był na tyle interesujący, co banalny, dlatego też celem firmy THOMAS było takie udoskonalenie i rozpropagowanie tej technologii, tak, aby sprzątanie domów było łatwe, przyjemne i przede wszystkim skuteczne 

THOMAS – nowy wymiar solidnego odkurzania i funkcji dodatkowych ułatwiających utrzymanie w domu nieskazitelnej czystości na co dzień, także w tych gospodarstwach domowych, które mają bardziej specyficzne wymagania w tym zakresie.

Np. szczególne potrzeby mają przecież rodzice z małymi dziećmi, dla których higienicznie czysta podłoga jest codzienną przestrzenią do życia i zabawy, a możliwość prania dywanów, wykładzin i tapicerek, czy zbierania rozlanych płynów staje się czymś, bez czego trudniej żyć. 

Właściciele  dużych domów, czy drewnianych parkietów docenią  funkcję jednoczesnego odkurzania, mycia i osuszania podłóg, dzięki której zaoszczędzą czas potrzebny na sprzątanie, a jednocześnie odetchną z ulgą, bo nawet te delikatne podłogi będą jak nowe przez wiele lat - zadbają o to specjalne szczotki z końskim włosiem wyspecjalizowane do pielęgnacji parkietów.

Alergicy docenią bogaty system filtracji pozwalający na niemalże 100% skuteczność w neutralizacji i usuwaniu pyłków, alergenów, roztoczy kurzu domowego czy innych patogenów takich jak wirusy i bakterie. Ewidentnie odczuwalne świeższe i lekko nawilżone powietrze to coś, co polubi każdy.

THOMAS posiada także linię odkurzaczy dedykowanych posiadaczom zwierząt domowych wysoce skutecznych w usuwaniu sierści i plam. Technologia filtra wodnego, funkcje prania dywanów i tapicerek czy mycia podłóg, ale też neutralizacja zwierzęcych zapachów z powietrza to coś, co docenią właściciele domowych puplii.

Sekret naszej filozofii – wodne serce

Już w pierwszej połowie poprzedniego stulecia firma THOMAS posiadała wysoce wyspecjalizowane kompetencje tworzenia urządzeń opierających się na czyszczeniu wodą i zastosowaniu w nich zasilania elektrycznego. Rozwój pralek bębnowych i wirnikowych w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku dał firmie rozgłos i renomę. Pierwotnie produkowano też na zlecenie marek takich jak Siemens i AEG, by później skupić się na tworzeniu urządzeń do solidnego odkurzania z wykorzystaniem wody. Tak powstały pierwsze odkurzacze z filtrem wodnym, a technologia była sukcesywnie udoskonalana. Ciągła bliskość tego, co człowiekowi naturalne i ułatwiające życie dawała inżynierom pole do tworzenia coraz bardziej doskonałych urządzeń czyszczących wykorzystujących moc wody.

A więc… od pralek, aż po odkurzacze z funkcją prania! SOLID CLEANING BY WATER IS IN OUR DNA mówi hasło marki i trudno się z nim nie zgodzić, bo przecież solidne czyszczenie wodą ta marka ma w swoich genach.

Nagroda Niemieckiej Rady Wzornictwa

Nagroda Niemieckiej Rady Wzornictwa przyznawana rozwiązaniom, które wyróżniają się na rynku pod względem innowacyjności i ukierunkowaniu na dodatkowe wartości dodane dla użytkowników

Niemieckie Stowarzyszenie Dermatologów i Alergologów

Odkurzacze z filtrem wodnym THOMAS są polecane alergikom przez Niemieckie Stowarzyszenie Dermatologów i Alergologów

PLUS X AWARD

THOMAS trzykrotnie otrzymał prestiżową nagrodę PLUS X AWARD w kategorii Innowacje. Nagroda przyznawane są rozwiązaniom charakteryzującym się wybitnymi właściwościami ergonomicznymi i ekologicznymi oraz wysoką trwałością materiałów.

Światowe innowacje i niemiecka precyzja

Specjalizacja firmy THOMAS to odkurzacze bezworkowe oparte na technologii filtra wodnego dedykowane dla osób wymagających, także tych o szczególnych potrzebach w zakresie czystości w domu.
To co jest charakterystyczne dla produktów marki, to dbałość o detale w zakresie funkcjonalności urządzeń oraz ciągłe udoskonalanie technologii by były jeszcze bardziej dopasowane do rozwiązywania potrzeb różnych typów użytkowników.

Autorska technologia filtra wodnego wspierana specjalnym systemem dysz WET JET SYSTEM jest wysoce skuteczna w usuwaniu kurzu, brudu, patogenów i innych drobnych zanieczyszczeń. Wszystko jest skutecznie zasysane i ląduje w pojemniku z wodą, nie pozwalając na to, by nawet drobinki kurzu wzbijały w powietrze.

Tu nawet kształt pojemnika został tak zaprojektowany, by ułatwiać wylewanie wszelkich nieczystości wprost do kanalizacji. Specjalne tworzywo z którego jest wykonany ten pojemnik ułatwia utrzymanie go w czystości – po opróżnieniu go wystarczy jedynie opłukać go pod bieżącą wodą, a po osuszeniu nadaje się on znów do ponownego użycia.

Dla osób przywiązanych do szybkiego, codziennego odkurzania na sucho mamy także pewną innowację – odkurzacze hybrydowe, gdzie oprócz opcji solidnego odkurzania z użyciem wody mamy filtrację cyklonową, a specjalny wielokomorowy pojemnik automatycznie segreguje duże zanieczyszczenia od tych drobnych. Usuwanie zawartości pojemnika po zakończonym odkurzaniu jest także dziecinnie proste. Odpowiedni przycisk uwalnia otwór na dole, by nieczystości mogły swobodnie być usunięte wprost do kosza na śmieci.

Innowacje marki THOMAS dotyczą nie tylko samych odkurzaczy, ale też i akcesoriów. Począwszy prostych, ale jakże przydatnych rozwiązań, aż po bardziej zaawansowane technologicznie nowości w podejściu do ułatwiania sprzątania. Od ssawki szczelinowej o długości aż 36 cm, którą można dostać się do różnych trudnodostępnych miejsc, poprzez dłuższy przewód zasilający, który daje promień pracy aż 11 metrów bez konieczności przepinania się między gniazdkami elektrycznymi, aż po unikalną szczotkę AQUA STEALTH do jednoczesnego odkurzania, mycia i osuszania delikatnych podłóg.

Kliknij by poczytać więcej o Technologiach THOMAS.

THOMAS – marka jakości premium produkowana w Niemczech – doceniana na całym świecie

Instytut badań opinii YouGov potwierdza:
Gwarancja jakości „Made in Germany” jest numerem 1 wśród konsumentów na całym świecie.
Odkurzacze wodne matki THOMAS od zawsze i w całości były projektowane i produkowane w Niemczech. Od myśli technicznej, podzespołów i elementów, aż po weryfikację jakości każdego urządzenia schodzącego z linii produkcyjnej.

Unikalna i nowoczesna technologia połączona z solidnym wykonaniem to trwałość na lata i rzesze zadowolonych klientów na całym świecie.

Odkurzacze wodne marki THOMAS posiadają standardową 24-miesięczną gwarancję, ale to nie wszystko. Można ją bezpłatnie przedłużyć rejestrując zakupiony sprzęt na stronie www.thomas-register.net nawet o dodatkowe 6 lub aż 12 miesięcy (w zależności od modelu).
Czy nie jest to wystarczający dowód na to, że odkurzacze wodne marki THOMAS są solidnie wykonane i trwałe?